menu

Kompleksowa obsługa reklamowa

Dział Olawski Multimedia naszej agencji reklamowej, tworzy produkty łączące dźwięk, obraz i ruch. Właśnie tutaj możemy polecić uwadze naszych Klientów rozwiązania niemożliwe do wprowadzenia w innych, tradycyjnych formach reklamy, uwypuklając zalety towarów, które ciężko zaprezentować w katalogach. Wykonujemy prezentacje multimedialne, obejmujące zarówno warstwę czysto informacyjną, prezentowaną w sposób tradycyjny, czyli wyświetlanym tekstem, jak i warstwy typowo multimedialne, jak podłożony głos lektora, świetną muzykę i film.

Całość możemy następnie przygotować do publikacji w internecie, wytłoczyć na płytach lub jedynie nagrać na nośniku do odtwarzania choćby na targach, czy spotkaniach biznesowych.

A może sam film reklamowy?

Możemy również zrealizować dla naszych Klientów różnej długości filmy promocyjne, informacyjne i reportażowe oraz filmy reklamowe z drona. Tutaj także zamieszczamy wypowiedzi, podkład lektora lub profesjonalną i odpowiadającą przekazowi wizualnemu, muzykę, która może być z powodzeniem odtwarzana w dowolnych miejscach, bez obawy o prawa autorskie i tantiemy dla ZAIKS.

Nasza agencja reklamowa pracuje z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu. Posiadamy możliwości techniczne, żeby rejestrować obraz jednocześnie nawet 5-cioma kamerami. Do dyspozycji posiadamy cran, slidery, steadicam i inne narzędzia, umożliwiające nowoczesne zaprezentowanie tego, na czym Państwu zależy.

x